# 2450FB39A0150E
## Product Summary
## Part Details
- **Part Number:** 2450FB39A0150E
- **Manufacturer:** Johanson Technology Inc.
- **Category:** RFIF and RFID
- **Subcategory:** Balun
- **DistyParts Product URL:** https://distyparts.com/product/2450fb39a0150e
- **RFQ URL:** https://distyparts.com/product/2450fb39a0150e#rfq
- **Datasheet URL:** https://static.distyparts.com/disty-files/datasheets/71/2-/11/712-1112-6-ND.pdf
## Description
## Technical Specifications
- **Frequency Range:** 2.4GHz ~ 2.5GHz
- **Impedance:** 50 / 150Ohm