# 2122-DKF-0036
## Product Summary
## Part Details
- **Part Number:** 2122-DKF-0036
- **Subcategory:** Coaxial Cables (RF)
- **DistyParts Product URL:** https://distyparts.com/product/2122-dkf-0036
- **RFQ URL:** https://distyparts.com/product/2122-dkf-0036#rfq
- **Features:** Shielded
- **Frequency:** 26 GHz
- **Length:** 36.00" (914.40mm)
- **Overall Impedance:** 50 Ω