# 2122-DKF-0024
## Product Summary
## Part Details
- **Part Number:** 2122-DKF-0024
- **Subcategory:** Coaxial Cables (RF)
- **DistyParts Product URL:** https://distyparts.com/product/2122-dkf-0024
- **RFQ URL:** https://distyparts.com/product/2122-dkf-0024#rfq
- **Features:** Shielded
- **Frequency:** 26 GHz
- **Length:** 24.00" (609.60mm)
- **Overall Impedance:** 50 Ω