# 2121-DKF-M0050
## Product Summary
## Part Details
- **Part Number:** 2121-DKF-M0050
- **Subcategory:** Coaxial Cables (RF)
- **DistyParts Product URL:** https://distyparts.com/product/2121-dkf-m0050
- **RFQ URL:** https://distyparts.com/product/2121-dkf-m0050#rfq
- **Features:** Shielded
- **Frequency:** 18 GHz
- **Length:** 19.69" (500.00mm)
- **Operating Temperature:** -55°C ~ 85°C
- **Overall Impedance:** 50 Ω