# 1600BL15B100E
## Product Summary
## Part Details
- **Part Number:** 1600BL15B100E
- **Manufacturer:** Johanson Technology Inc.
- **Category:** RFIF and RFID
- **Subcategory:** Balun
- **DistyParts Product URL:** https://distyparts.com/product/1600bl15b100e
- **RFQ URL:** https://distyparts.com/product/1600bl15b100e#rfq
- **Image URL:** https://static.distyparts.com/disty-files/images/71/2-/10/712-1041-6-ND.jpg
## Description
## Technical Specifications
- **Frequency Range:** 1.5GHz ~ 1.7GHz
- **Impedance:** 50 / 100Ohm