# 15M1510CT-2
## Product Summary
## Part Details
- **Part Number:** 15M1510CT-2
- **DistyParts Product URL:** https://distyparts.com/product/15m1510ct-2
- **RFQ URL:** https://distyparts.com/product/15m1510ct-2#rfq
## Description
## Technical Specifications
- **Constant Current Load:** 15A (4.2kVA)
- **Input Type:** Terminals
- **Output Type:** Terminals
- **Size:** 8.310" L x 7.250" W x 17.810" H (211.07mm x 184.15mm x 452.37mm)
- **Type:** Panel Mount
- **Voltage:** 120VAC, 140VAC, 240VAC, 280VAC