# 152.625X1DN
## Product Summary
## Part Details
- **Part Number:** 152.625X1DN
- **Manufacturer:** Kenco Label & Tag
- **Category:** Labels, Signs, Barriers, Identification
- **Subcategory:** Labels, Stickers, Decals - Blank
- **DistyParts Product URL:** https://distyparts.com/product/152-625x1dn
- **RFQ URL:** https://distyparts.com/product/152-625x1dn#rfq
## Description
## Technical Specifications
- **Color:** White
- **Label Type:** Die Cut
- **Length:** 2.625" (66.68mm)
- **Material:** Paper
- **Width:** 1.000" (25.40mm) 1"