# 0900BL18B100E
## Product Summary
## Part Details
- **Part Number:** 0900BL18B100E
- **Manufacturer:** Johanson Technology Inc.
- **Category:** RFIF and RFID
- **Subcategory:** Balun
- **DistyParts Product URL:** https://distyparts.com/product/0900bl18b100e
- **RFQ URL:** https://distyparts.com/product/0900bl18b100e#rfq
## Description
## Technical Specifications
- **Frequency Range:** 800MHz ~ 1GHz
- **Impedance:** 50 / 100Ohm