Part Number: 0868AT43B0020E Manufacturer: Johanson Technology Inc. Category: RFIF and RFID Subcategory: RF Antennas Product URL: https://distyparts.com/product/0868at43b0020e RFQ URL: https://distyparts.com/product/0868at43b0020e#rfq Summary: 0868AT43B0020E is an electronic component listed on DistyParts. This part is manufactured by Johanson Technology Inc. and is available through multiple distributors. Buyers can review stock availability, pricing, technical specifications, media, and datasheet information, then submit an RFQ from the product page. Description: 0868AT43B0020E is a rf antennas from Johanson Technology Inc.. DistyParts aggregates this part with supplier inventory, pricing visibility, technical attributes, and procurement support for buyers searching electronic components and distributor stock. Specifications: Antenna Type: Chip Frequency (Center: 868MHz Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz) Frequency Range: 858MHz ~ 878MHz Height (Max): 0.031" (0.80mm) Mounting Type: Surface Mount Number of Bands: 1 Termination: Solder Distributor Offers: Inventory Summary: Distributor Count: 0 Total Stock: 0 Pricing Available: No Datasheet Available: No Image Available: No Specifications Available: Yes Related Pages: Manufacturer Page: https://distyparts.com/manufacturer/johanson-technology-inc Category Page: https://distyparts.com/category/rfif-and-rfid/rf-antennas Canonical URL: https://distyparts.com/product/0868at43b0020e