# 0026L9964CS3194
## Product Summary
## Part Details
- **Part Number:** 0026L9964CS3194
- **Manufacturer:** TE Connectivity (Raychem)
- **Category:** Cables, Wires
- **Subcategory:** Coaxial Cables (RF)
- **DistyParts Product URL:** https://distyparts.com/product/0026l9964cs3194
- **RFQ URL:** https://distyparts.com/product/0026l9964cs3194#rfq
## Description
## Technical Specifications
- **Cable Type:** Twinaxial
- **Conductor Strand:** 19 Strands / 38 AWG
- **Impedance:** 100 Ω
- **Wire Gauge:** 26 AWG